Kilka słów o Lolo Thai Jolo

Nasza kulinarna filozofia

Zespół LoloThaiJolo od ponad 10 lat rozpala kubki smakowe naszych wspaniałych gości i nie zamierza zaprzestać tego procederu :) Codziennie każda osoba z zespołu dokłada wszelkich starań aby dania które serwujemy były na najwyższym poziomie.


Jakość, wyrafinowany smak a tym samym powtarzalność są najlepszą drogą do serc i kubków smakowych naszych gości.


Każdy kto dobrze zna pojęcie gastronomii wie że jest to sztuka która przynosi efekty tylko wtedy gdy robi się to z pasją! Nasi kucharze codziennie dokładają wszelkich starań w samodoskonaleniu siebie i innych członków naszej zgranej ekipy.


Prawdziwa podróż po Tajskich Smakach zaczyna się w LoloThaiJolo :) Z kulinarnym pozdrowieniem zespół LoloThaiJolo

Image
Image

Prawdziwy Tajski STREET FOOD w Gdyni

LoloThaiJolo kładzie duży nacisk na świeże składniki, aromatyczne zioła i przyprawy oraz perfekcyjne wyrównanie smaków. Nasza kulinarna filozofia opiera się na koncepcji równowagi smaków, czyli w tajskiej kulturze nazywanej "umami". Umami to idealne połączenie pięciu podstawowych smaków: słodkiego, kwaśnego, ostrego, gorzkiego i słonego.


Staramy się zachować tę równowagę w każdym daniu, co oznacza, że będzie mieć unikalny i zbalansowany smak. W tajskiej kuchni ważne jest także, aby potrawy były przygotowane w sposób zdrowy i odżywczy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny wizualnie.


LoloThaJolo wykorzystuje w swojej sztuce znaczne ilości aromatycznych ziół i przypraw, najwyższej jakości. Te składniki nie tylko dodają smaku, ale także wpływają na zdrowie, a niektóre z nich uważane są za naturalne lekarstwa.


Podsumowując, filozofia kulinarna naszej restauracji opiera się na równowadze smaków, zdrowym jedzeniu, wykorzystaniu aromatycznych ziół i przypraw oraz unikalnym i zbalansowanym smaku w każdym daniu.

Poznaj opinie Naszych Gości

Zobacz także nasze filmy :)

Kilka filmów w jednym !

5 lat temu :)

Slow Food Sopot

Tajski nowy rok

Od naszych gości

Lolo Thai Jolo wspiera sportowy talent

Nasza reklama :)

Czerwony Korsarz z wizyta w Lolo Thai Jolo

Nasza winiarnia